شیراز - فلکه مصدق - بلوار غدیر
بین کوچه 12 و 14 - دراک استور(گیامیا)

فروشگاه بذر و سموم گیامیا

در این بخش انواع بذر، سموم،ادوات کاشت و نگداری گیاهان قابل مشاهده و خرید میباشد.

بذر گیاهان

ادوات کاشت

خاک و کود

سموم

گلدان

پکیج‌های تخصصی کاشت

محصولات عمومی

توضیحات

فروشگاه بذر و سموم گیامیا

این روزها خرید از فروشگاه بذر و سموم هم راه خود را به سبد خرید اینترنتی ما باز کرده است. همه ما می‌دانیم که خرید بذر گل و گیاه زینتی و پرورش آنها روح تازه‌ای به فضای ما می‌بخشد. اگر شما هم دستی در نگهداری و پرورش گیاهان داشته باشید، احتمالا در حال حاضر به خرید اینترنی بذر گل و گیاه تمایل بیشتری دارید.

اگر آپارتمان‌نشین باشید، حتما متقاضی خرید بذر گل و گیاه آپارتمانی از یک محل معتبر هستید. اگر هم باغچه یا باغ داشته باشید، خرید بذر صیفی جات و خرید بذر درخت هم به لیست خرید بذر گل و گیاه شما اضافه می‌شود. با ما همراه باشید تا ضمن معرفی انواع بذرها،‌ همان فروشگاهی که برای خرید بذر گل و گیاه به دنبال آن بودید را به شما معرفی کنیم.

خرید سموم

شما میتونید انواع سموم ایرانی و خارجی را مستقیما از نمایندگی گیامیا و با قیمت استثنایی خرید فرمایید و از تخفیف های همیشگی ما استفاده کنید.

همیشه در انتخاب سموم دقت فرمایید چون که سم غیر اصل میتواند هم به نفع حشرات و هم ضرر شما کار کند و حتی شما را بیمار سازد اما ما در فروشگاه بذر و سموم گیامیا فقط و فقط سم های اصل و با کیفیت بسیار بالا را به شما ارائه میدهیم.

خرید بذر گل و گیاه آپارتمانی

بذر یا تخم گیاه بخشی از گیاه است که با آن می‌توان گیاه را تکثیر کرد. پس از خرید بذر گل و گیاه می‌توان آنها به شکل‌های مختلفی کاشت و از محصول آنها استفاده کرد. برخی صرفا برای افزایش زیبایی و دکوراسیون کاربرد دارند، از برخی برای تهیه دمنوش‌ها و داروهای گیاهی استفاده می‌شود، و با برخی هم می‌توان روغن تولید کرد.

با توجه به رواج زندگی آپارتمانی،‌ خرید بذر گل و گیاه آپارتمانی بیشترین تقاضا را در مراکز فروش بذر تهران و شهرهای دیگر دارد. جالب است بدانید که خرید بذر کاکتوس، خرید بذر زاموفیلیا و گل‌های خارجی و کمیاب همیشه در لیست‌های فروش بذر گل و گیاه قرار دارند.

اگر می‌خواهید خرید بذر گل و گیاه آپارتمانی را انجام دهید، باید به چند نکته توجه داشته باشید.

 نکات خرید بذر گل و گیاه

  1. شرایط نگهداری گل یا گیاه شامل میزان آب،‌ نور، دما، رطوبت، کود و… برای هر گیاه متفاوت است. بنابراین پیش از خرید اینترنی بذر گل و گیاه، به آب‌وهوای شهر و منطقه‌ای که در آن ساکن هستید توجه کنید، تا رشد گیاهان شما با مشکل روبرو نشود.
  2. پس از خرید بذر گل، برای کاشت آن باید به فصل هم توجه کنید. معمولا بذر گیاهان را باید قبل از آغاز فصل بهار و در نیمه اسفند کاشت. اما بذرهای دیگری هم وجود دارند که باید در زمان‌های دیگری کاشته شوند.
  3. هنگام خرید بذر گل و گیاه زینتی باید به سایز گیاه و گلدان‌تان هم توجه کنید. بهتر است گلدانی را انتخاب کنید که سریع برای گیاه کوچک نشود، و ریشه‌های آن را اذیت نکند.

خرید بذر صیفی جات

اگر یک باغ بزرگ، و یا یک باغچه کوچک و کمی ذوق داشته باشید، حتما از مشتریان خرید بذر صیفی جات هستید. اینکه یک سایت خرید بذر گل و گیاه بتواند تنوع بی‌نظیر این محصولات را برای شما فراهم کند، اهمیت زیادی دارد.

اگر قصد کاشت صیفی‌جات را در مقیاسی فراتر از مصارف خانگی دارید،‌ توجه داشته باشید که خرید بذر صیفی جات اصلاح شده با شرایط ژنتیکی و رشد مناسب تاثیر فوق العاده‌ای روی مرغوبیت و میزان محصول شما خواهد داشت.

برای خرید بذر صیفی جات ایرانی هم باید به زمان کاشت آن توجه کنید. اگر می‌خواهید در فصل‌های سرد خرید بذر صیفی جات و کاشت آنها را اجام دهید (البته قبل از سرمای شدید) باید از بذرهایی استفاده کنید که هوای خنک را ترجیح می‌دهند؛ بذرهایی مانند چغندر، کلم بروکلی، کلم، هویج، کاهو، نخود فرنگی، تربچه و اسفناج.

خرید بذر سبزیجات

درکنار خرید بذر گل و گیاه، خرید بذر سبزیجات هم به خاطر فضای کمی که لازم دارند، محبوب است. سبزیجات نیز مانند صیفی‌جات از مهمترین بخش‌های هرم غذایی هستند، و مصرف آنها برای سلامتی بسیار مفید است. بذر جعفری، بذر اسفناج، بذر پیازچه، بذر ترب برگی، بذر ترب سیاه و… از بذرهایی هستید که در کنار خرید بذر گل و گیاه می‌توانید آنها را از فروشگاه «گیامیا» تهیه کنید.

خرید اینترنی بذر گل و گیاه زینتی

برای خرید بذر گل و گیاه آپارتمانی، صیفی‌جات و سبزیجات مرغوب و سالم می‌توانید روی «گیامیا» حساب باز کنید. خرید اینترنی بذر گل و گیاه از این فروشگاه ضمن تضمین آسایش و راحتی، خیال‌تان را از بابت کیفیت آنها نیز راحت می‌کند.

همین الان از محصولات متنوع فروشگاه ما دیدن کنید، و خرید بذر گل و گیاه موردعلاقه‌تان را انجام دهید. اگر به‌طور کلی هم اهل باغبانی هستید،‌ پیشنهاد می‌کنیم از مجموعه کودها، سموم آفت‌کش و ابزارهای باغبانی هم دیدن کنید.

5/5 (1 Review)